رویه بازگردانی کالا

کیفیت برتر تولید و دقت در ارسال سفارش‌ها همواره از اصول اساسی ما بوده است در این راستا جامعه‌نگر می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این حال در جهت مشتری مداری و در چارچوب خدمات پس از فروش شرایطی جهت بازگشت کالا در نظر گرفته شده است. مشتریان گرامی می‌توانند تا 24 ساعت کاری بعد تحویل سفارش نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایند. بازگشت کتاب‌ها در سه حالت ممکن است که در ادامه شرح داده شده است. مشتریان گرامی توجه نمایند استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کتاب‌ها بدون دستکاری به جامعه‌نگر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جلد کتاب یا در برگه‌های آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

آسیب فیزیکی کتاب‌ها

• اگر در هنگام تحویل بسته متوجه آسیب فیزیکی بسته و کتاب‌ها شدید از تحویل آن خودداری نموده و کالا را برگشت بزنید در این شرایط شرکت پست بسته را برای ما مرجوع خواهد نمود و پشتیبانی فروش برای پیگیری ارسال مجدد سفارش با شما در تماس خواهد بود.

• اگر پس از تحویل و باز نمودن بسته آسیب فیزیکی یا عیب ظاهری (مانند: پارگی برگه، صحافی معیوب، شکل ظاهری نافرم و ...) مشاهده کردید، از طریق ارسال "تیکت پشتیبانی" در بخش " پروفایل کاربری " و یا شماره‌های تماس ما در بخش " تماس با ما " ما را در جریان گذاشته تا روند بازگشت کالا و ارسال دوباره سفارش بررسی گردد.

• آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کتاب، به خدمات پس‌از فروش از طریق "ارسال تیکت"، در "پروفایل کاربری" یا تلفن‌های تماس در بخش " تماس با ما " (داخلی 116) به ما اطلاع داده شود.

• استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا بدون دستکاری به جامعه‌نگر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جلد کتاب یا در برگه های آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

مغایرت محتویات بسته با سفارش

اگر پس از تحویل و باز نمودن بسته متوجه مغایرت کتاب (کتاب‌ها) با لیست سفارش خود شدید، از طریق ارسال "تیکت پشتیبانی" در بخش " پروفایل کاربری " و یا شماره‌های تماس در بخش " تماس با ما " (داخلی 116 و 106) ما را در جریان گذاشته تا روند بازگشت کالا و ارسال دوباره سفارش برای شما بررسی گردد.

انصراف از خرید

اگر پس از تحویل و باز نمودن بسته از خرید خود منصرف شدید می‌توانید در شرایط خیلی خاص اقدام بازگشت کالا نمایید. تاکید می‌گردد در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را داشته و جزییات کتاب‌ها را مطالعه نمایید تا دچار اشتباه در سفارش نشوید. در این حالت از طریق بخش " تماس با ما " (داخلی 116 و 106 ما را در جریان گذاشته تا دلایل و شرایط بازگشت کالا بررسی گردد.

در حال بارگزاری