سیاست حفظ حریم خصوصی

کتاب‌فروشی آنلاین جامعه‌نگر با برند JPH با توجه به احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران برای ثبت نام و ورود به سایت درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای تایید هویت کاربران، وب‌سایت جامعه‌نگر از "سیستم احراز هویت شماره همراه" استفاده می‌کند که در زمان ثبت نام کد مربوطه برای کاربر ارسال شده و از او درخواست می‌گردد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. بنابراین درج آدرس، ایمیل و تلفن ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، JPH جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و JPH برای ارسال هر سفارش، از اطلاعات آدرس انتخابی استفاده خواهد کرد. کاربر می‌تواند چند آدرس معتبر جهت دریافت سفارش‌های خود در پروفایل کاربری ثبت نموده و در هنگام ثبت سفارس یکی را انتخاب کرده یا آدرس قبلی خود را ویرایش نماید.

همچنین JPH ممکن است برای ارتباط با مشتریان، از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی تازه‌های نشر، خدمات و امکانات جدید و یا جشنواره‌های تخفیف کتاب، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی، کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربر بصورت کاملا خصوصی، امن و رمز شده نزد ما نگهداری می‌شود و کاربران در بخش پروفایل کاربری قادر به مشاهده‌ی کامل اطلاعات خود می‌باشند و JPH متعهد می‌گردد که به هیچ‌وجه اطلاعات کاربران در اختیار دیگران قرار نگرفته و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. به اطلاع می‌رساند که در حال حاضر این وب‌سایت از "سیستم جمع‌آوری IP و کوکی‌ها" استفاده نمی‌کند و به همین دلیل کاربران برای ذخیره سبد خرید ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوند و سپس به فرآیند خرید و ثبت سفارش ادامه دهند. و JPH متعهد می گردد هر زمان "سیستم جمع‌آوری IP و کوکی‌ها" را به کار گرفت از طریق همین صفحه آن را اعلام کرده و امنیت آن را تضمین خواهد نمود.

در حال بارگزاری