درباره ما

هوشمندتر بیاموزید

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

کتاب‌فروشی آنلاین جامعه‌نگر مجموعه‌ای متنوع از بهترین منابع فارسی و انگلیسی علوم پزشکی با اطلاعات کلیدی جهت بررسی، مرور و انتخاب کتاب است. از مهمترین ویژگی‌های این سایت موجودی واقعی کالا، جستجو و خرید آسان، ارسال سفارشی و پیشتاز به سراسر کشور، ارسال یک‌ روزه ویژه مناطق 22 گانه شهر تهران، پشتیبانی آنلاین و تلگرامی و تضمین سلامت کالا با ضمانت برگشت بی‌قیدوشرط می‌باشد.

انتشارات جامعه‌نگر در سال 1381 توسط مرتضی زینعلی با رسالت کمک به ارتقای سلامت جامعه‌ از طریق تولید و انتشار علم و دانش برای دانشجویان و دانش‌آموختگان علوم پزشکی کشور بنیان‌گذاری شد.

نام جامعه‌نگر با الهام از روش نوین آموزش علوم پزشکی در جهان انتخاب شده است که بر آموزش علوم پزشکی در بافت جامعه و خارج از سطح سوم (جایی که مردم سالم، در معرض خطر و بیمار زندگی می‌کنند) تاکید دارد. اساس و پایه این شیوه پاسخگویی به نیازهای سلامت جامعه و آماده کردن دانشجویان برای کار و ارائه خدمات به جامعه می‌باشد.

انتشارات جامعه‌نگر از ابتدا تاکنون هزاران عنوان کتاب در حوزه‌‌های مختلف علوم پزشکی منتشر کرده‌ است که بسیاری از آن‌ها منابع درسی دانشگاه‌های علوم پزشکی هستند. از جمله مهمترین فعالیت‌های دیگر جامعه‌نگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: انتشار مشترک آثار علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، تجهیز بسیاری از کتابخانه‌های علوم پزشکی سراسر کشور،‌ مشاوره علمی و پشتیبانی تحصیلی و تامین منابع علمی دانشجویان در سطوح مختلف دانشگاهی و حضور در نمایشگاه‌های دانشگاهی، استانی و بین‌المللی.

از جمله استراتژی‌های نوین جامعه‌نگر تلاش برای تولید محتوای هدفمند و هوشمندتر و مبتنی بر ایده‌های نوآورانه است که با خدمات فروش و پس از فروش مشتری‌مدار حمایت و پشتیبانی می‌شود. علاوه‌ بر آن در بخش فناوری‌های نوین تولید نیز از ناشران پیشرو در عرصه‌ی چاپ بر اساس تقاضا هستیم تا پاسخگوی نیازهای متنوع مخاطبان باشیم.

گالری افتخارات

در سال‌های اخیر به پشتوانه‌ی توجه به کمیت و کیفیت در تولید محصولات، موفق شده‌ایم افتخاراتی را کسب کنیم که در ادامه توجه شما را به آن‌ها جلب می‌کنیم:

ناشر برگزیده‌ی کتاب سال دانشجویی سال 1394

ناشر برگزیده‌ی کتاب سال دانشجویی سال 1394

بیست و دومین جشنواره‌ی کتاب سال دانشجویی

ناشر برگزیده‌ی جوانان سال 1393

ناشر برگزیده‌ی جوانان سال 1393

همایش دیدار و گفتگوی نویسندگان جوان کشور

ناشر برگزیده‌ی حوزه‌ی سلامت سال 1393

ناشر برگزیده‌ی حوزه‌ی سلامت سال 1393

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ناشر شایسته‌ی تقدیر سال 1393

ناشر شایسته‌ی تقدیر سال 1393

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

ناشر برگزیده سال 1392

ناشر برگزیده سال 1392

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

غرفه‌ی برگزیده‌ی بخش ناشران داخلی سال 1391

غرفه‌ی برگزیده‌ی بخش ناشران داخلی سال 1391

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

در حال بارگزاری