روش پرداخت سفارش

به اطلاع مشتریان گرامی جامعه‌نگر می‌رسانیم روش پرداخت کلیه سفارش‌های اینترنتی بصورت آنلاین و از طریق "درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت الکترونیک سامان" انجام می‌شود. و درصورتی که سفارش به هر دلیلی تلفنی انجام شود، پرداخت به صورت کارت به کارت و با هماهنگی اپراتور فروش تلفنی صورت می‌گیرد.

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه‌ی سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به مفهوم ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل پردازش و ارسال می‏‌شود.

برای پرداخت اینترنتی به موارد زیر نیاز دارید:

• شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)

• رمز پویا (رمز دوم کارت) (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

• (CVV2) یک کد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

• تاریخ انقضاء (تاریخ انقضای کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

راهنمای استفاده از رمز پویا

 رمز پویا رمز یکبار مصرفی است که به جای رمز دوم کارت استفاده می‌شود.

 مرحله اول - بر اساس دستورالعمل بانک صادرکننده کارت خود، نسبت به فعال سازی رمز پویا اقدام نمایید.

 مرحله دوم - رمز پویا را بر اساس روش اعلامی از طرف بانک صادر کننده کارت، به یکی از روش های زیر دریافت کنید

  • 1- دریافت از طریق برنامه کاربردی بانک، اینترنت بانک و یا موبایل بانک
  • 2- دریافت از طریق کد USSD بانک صادر کننده کارت شما
  • 3- دریافت از طریق زدن دکمه "درخواست رمز پویا" در درگاه پرداخت اینترنتی

مرحله سوم - پس از دریافت رمز به یکی از روش های فوق، رمز پویای دریافت شده را در محل تعیین شده برای "رمز دوم" وارد نمایید و سپس مابقی اطلاعات را تکمیل نمایید.

در حال بارگزاری