آزمون های کنکور کارشناسی ارشد پرستاری
Fa

آزمون های کنکور کارشناسی ارشد پرستاری

شمارگان:
700
ویراست:
هشتم
سال و نوبت چاپ:
1398/اول

بررسی کوتاه:

 • 1 آزمون های 77 الی 99
 • 2 پاسخ نامه ی تشریحی و تحلیلی
 • 3 مروری بر نکات تکمیلی هر سؤال
 • 4 اعلام منبع معتبر و مورد نظر طراحان سؤال
 • 5 تجزیه و تحلیل سؤالات براساس تخصص علمی و بالینی
 • 6 روزآمد بودن 
 • 7 تفکیک بودن آزمون ها
 • 8 زبان عمومی 
 • 9 برنامه درسی و چگونگی مرور و زدن تست قبل و حین آزمون سراسری
 • 10 مناسب برای شرکت در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد رشته پرستاری
 • %8
  4.75/5 (1 نفر)
  99,000
  92,000 تومان برای شما
  سود شما از این خرید: 7,000 تومان
  موجود است
  ارسال به سراسر ایران
  گارانتی تعویض کالای معیوب
  مرور کتاب

  مروری در مورد این کتاب

  مجموعه آزمون های کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت پاسخی مطمئن و جامع به نیاز مبرم علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی پرستاری است تا قبل از ورود به آزمون های مربوطه، مروری بر آزمون های سال های قبل داشته و به خود آزمایی بپردازند. همچنین چراغ راهی است برای داوطلبان جدید تا قبل از مطالعه با مرور آزمون های گذشته به مطالعه خویش جهت و هدف ببخشند. این کتاب مشتمل بر سؤالات سال های گذشته ی آزمون سراسری کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت (1377 تا 1399) می باشد. تفاوت اساسی این کتاب با کتاب های گذشته، داشتن چند ویژگی منحصربه فرد است:

  پاسخ نامه ی تشریحی و تحلیلی: پاسخ به سؤالات در این کتاب نه تنها به تشریح گزینه ی صحیح می پردازد، بلکه به تحلیل گزینه های دیگر و دلیل نبود پاسخ را در آنها به سمع و نظر خواننده می رساند. تمامی گزینه ها با توجه به منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و صحیح بودن همه ی گزینه ها با توجه به چگونگی طراحی سؤال، مورد بحث قرار گرفته است.

  مروری بر نکات تکمیلی هر سؤال: گاهی اوقات سؤالات هر آزمون، به دلیل اهمیت نکات در آزمون های قبلی، حول و حوش همان سؤالات آزمون های گذشته مطرح می شوند؛ پس دانستن نکات مهم در هر سؤال، بسیار حائز اهمیت است. در این اثر، سعی بر آن شده است که تمامی نکات مربوط به موضوع اصلی هر سؤال مرور شود تا خواننده بر تمامی مطلب و مبحث مورد نظر تسلط کافی پیدا کند.

  اعلام منبع معتبر و مورد نظر طراحان سؤال: برای هر سؤال به طور مجزا، منبع احتمالی اصلی که طراح ، سؤال را از آن استخراج کرده است، ذکر شده است تا خواننده به سمت منابع اصلی هدایت شود و از سویی دیگر منابع اصلی مدنظر طراحان سوال را بشناسد. ترتیب دروس: دروس به ترتیب اهمیتشان در آزمون سراسری مطرح و مرتب شده اند. باز هم خواننده می تواند با نگاهی اجمالی به اهمیت دروس و نقش آنها در قبولی خویش دست یابد.

  تجزیه و تحلیل سؤالات براساس تخصص علمی و بالینی: مؤلف هر کدام از مواد درسی، با توجه به تخصص و تجربه ی علمی و بالینی شان انتخاب و کار به ایشان محوّل شده است. این مسئله باعث دربر گرفتن تمامی جوانب علمی و عملی آن ماده ی درسی و پاسخی صریح تر و به دور از ابهام برای تمامی پرستاران عزیز، چه شاغل در بخش آموزش و چه بالینی می شود.

  روزآمد بودن : این منبع با ارزش همه ساله پس از برگزاری آزمون روزآمد شده و سوالات جدید به آن اضافه خواهد شد.

  تفکیک بودن آزمون ها: آزمون های مختلف کارشناسی ارشد پرستاری یعنی وزارت بهداشت، تربیت مدرس و دانشگاه نه تنها به صورت مجزا منتشر شده است بلکه آزمون های هر سال نیز به صورت مجزا و کامل آمده است تا علاقه مندان جهت ومسیر آزمون ها را از نظر کیفی و کمی تشخیص دهند .

  زبان عمومی: با توجه به اهمیت درس زبان عمومی در قبولی آزمون ارشد پرستاری و مشترک بودن زبان عمومی برای همه ی رشته های علوم پزشکی، آزمون های زبان عمومی در یک کتاب مجزا و کامل با تالیف استاد لزگی و توسط همین انتشارات به چاپ رسیده است. در سالهای اخیر پاسخگویی بسیار خوبی به نیازهای دانشجویان در این زمینه بوده است.

  برنام ی درسی و چگونگی مرور و زدن تست قبل و حین آزمون سراسری: این برنامه، متشکل از چگونگی تنظیم مواد درسی، تخصیص زمان، مرور، مرور به همراه تست، یادداشت برداری، برگزاری خودآزمایی با شرایط آزمون سراسری و نهایتاً چگونگی مدیریت زمان و زدن تست در حین برگزاری آزمون سراسری می باشد. این برنامه ریزی در دنباله و صفحات بعدی ارایه شده است.


  مطالعه کتاب "آزمون های کنکور ارشد پزشکی، پرستاری" برای شرکت در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد رشته پرستاری توصیه می گردد.

  • آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال های 78 - 1377
  • الی ....
  • آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال های 99 - 1398
  میانگین 1 نظر ثبت شده میانگین امتیاز کاربران به این کتاب. ثبت نظر
  محتوای کتاب 4 از 5 امتیاز
  کیفیت چاپ و کاغذ 5 از 5 امتیاز
  کیفیت صفحه‌آرایی و تصاویر 5 از 5 امتیاز
  ارزش خرید 5 از 5 امتیاز
  در حال بارگزاری...
  مبینا گل محمدی
  خریدار
  1398/10/12
  با سلام این امکان وجود ندارد که ما بتونیم در روز پرستار و با تخفیف این کتاب رو تهیه کنیم؟ چون در لیست موجودی شما نیست
  مبینا گل محمدی
  خریدار
  1398/10/12
  با سلام این امکان وجود ندارد که ما بتونیم در روز پرستار و با تخفیف این کتاب رو تهیه کنیم؟ چون در لیست موجودی شما نیست
  احمد رحیمی
  1398/10/25
  با سلام و احترام عرض ادب ضمن قدردانی از زحمات انتشارات جامعه نگر نظر به اینکه این کتاب آزمون کنکور های ارشد پزشکی در "نمایشگاه بین‌المللی سئول.یلدا.روز پرستار "موجود نداشتین، از مدیریت انتشارات محترم تقاضامندیم در صورت امکان این کتاب رو با تخفیف ویژه ارائه نمایند.
  زینب نجفی
  خریدار
  1399/4/6
  خیلی خوب بود راضی ام
  4.75 /5
  امتیاز ثبت شده
  پرسش و پاسخ درباره این محصول شما میتوانید سوالات خودتان را درباره این محصول اینجا مطرح کنید. ثبت پرسش
  در حال بارگزاری...
  مصطفی سام خانیانی
  1398/9/29
  این کتاب کی موجود میشه ؟!
  در حال بارگزاری