بسته 3جلدی درسنامه مامایی مایلز 2014

ویراست:
شانزدهم/2014
سال و نوبت چاپ:
اول/1395

بررسی کوتاه:

 • 1 قابل استفاده برای دانشجویان مامایی و ماماهای شاغل
 • 2 شامل اطلاعات ضروری در زمینه شناخت پیچیدگی‌های روانی زایمان و اختلالات روانی
 • %60
  فروش ویژه
  4/5 (1 نفر)
  487,000
  199,000 تومان برای شما
  سود شما از این خرید: 288,000 تومان
  موجود است
  ارسال به سراسر ایران
  گارانتی تعویض کالای معیوب
  مرور کتاب

  مروری در مورد این کتاب

  بسته 3 جلدی درسنامه مامایی مایلز، ترجمه ویراست شانزدهم Myles textbook for ,c2014 توسط نسرین ابراهیمی و دکتر زیبا تقی‌زاده کتابی معتبر و موثر برای دانشجویان مامایی و ماماهای شاغل در سرارسر دنیا باقی‌ مانده است. این کتاب به دنبال مطالبات و پیچیدگی‌هایی که طی چندین دهه، در زمینه‌ی بهداشت و سلامت زنان باردار، فرزندان و خانواده‌هایشان در سطح جهان پدید آمد.

  ترجمه این کتاب در 3 جلد به چاپ رسیده است جلد اول این مجموعه شامل 3 بخش ماما در شرایط امروز جهان، آناتومی و تولید مثل و دوران بارداری، جلد دوم این مجموعه شامل بخش لیبر و زایمان، جلد سوم این مجموعه شامل 2بخش دوران پس از زایمان و نوزاد تازه متولد می‌باشد. اگرچه کتاب از همان ویراست‌های اول به مسئلۀ بهداشت روانی دوران بارداری پرداخته اما تنها در این ویراست اطلاعات ضروری در زمینه شناخت پیچیدگی‌های روانی زایمان و اختلالات روانی در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. یکی از مطالب جالب این ویراست بحث در مورد توکوفوبیا، یا ترس از زایمان است. دانشجویان برای حمایت از زنان باید این ترس را جدی بگیرند و نباید فوبیاهای بسیار جدی را کم اهمیت بدانند.

  کتاب مثل همیشه بخش جامعی را به نوزاد تازه متولد اختصاص داده است موضوعی که اغلب در سایر درسنامه‌های مامایی مورد بی‌توجهی قرارمی‌گیرد. برخورداری از چنین دانشی برای ماما بسیار مهم است چون احتمال دارد والدین برای راهنمایی، دریافت توضیحات بیشتر و کسب اطمینان خاطر دوباره به ماما رجوع کنند. با وجود اینکه در برنامه درسی مامایی، آموزش تخصصی معاینه فیزیکی نوزاد و نوزاد تازه متولد وجود دارد اما فصل 28 این کتاب به وضوح میان مسئولیت‌های پزشک و ماما در انجام این معاینات تمایز قائل شده است. ناشرین کتاب هم بر کیفیت مطالب فصلهای مربوط نوزادان تازه متولد افزوده اند چراکه با قرار دادن تصاویر رنگی در مجاورت توضیحات متن به درک بهتر آنها کمک کرده‌اند.


  فهرستی وارد نشده است میتوانید از مشاهده داخل کتاب استفاده کنید
  میانگین 1 نظر ثبت شده میانگین امتیاز کاربران به این کتاب. ثبت نظر
  محتوای کتاب 3 از 5 امتیاز
  کیفیت چاپ و کاغذ 5 از 5 امتیاز
  کیفیت صفحه‌آرایی و تصاویر 5 از 5 امتیاز
  ارزش خرید 3 از 5 امتیاز
  در حال بارگزاری...
  دلنیا بیگی
  1400/3/26
  سلام بچه من کتاب گنج ازمون چاپ 98رو دارم کسی خواست 100تمن میفروشم و دوجلددرسنامه جامع مامایی دکترمهرداد صلاحی اونارم دوتاشو200 خواستین بگین ممنون.
  4 /5
  امتیاز ثبت شده
  پرسش و پاسخ درباره این محصول شما میتوانید سوالات خودتان را درباره این محصول اینجا مطرح کنید. ثبت پرسش
  در حال بارگزاری...
  در حال بارگزاری