آناتومی گری برای دانشجویان 2024 وزیری جلد هارد | Gray's Anatomy for Students 5th Edition

ویراست:
پنجم/2024

بررسی کوتاه:

 • 1 شامل درک اعصاب پیچیده جمجمه
 • 2 ارائه کاربردهای عملی مفاهیم تشریحی
 • 3 ارائه آناتومی به طور منطقی بر اساس ناحیه بدن
 • 4 ارائه طرح‌های شماتیکی برای ساختارها و موضوعات کلیدی در هر فصل
 • 5 شامل مطالب آنلاین جدید و بهبود یافته مانند سوالات خودارزیابی، موارد بالینی پزشکی و فیزیوتراپی، ابزار منحصربفرد آناتومی سطح تعاملی و غیره
 • %10
  1,200,000
  1,080,000 تومان برای شما
  سود شما از این خرید: 120,000 تومان
  موجود است
  ارسال به سراسر ایران
  گارانتی تعویض کالای معیوب
  مرور کتاب

  مروری در مورد این کتاب

  کتاب تکست زبان اصلی Gray's Anatomy for Students | آناتومی گری برای دانشجویان ویراست پنجم 2024 می‌باشد و با کیفیت صحافی و چاپ تمام رنگی دیجیتال ممتاز تولید شده است.

  متن مختصر، خوانا و یک برنامه هنری برجسته، Gray's Anatomy for Students، ویرایش پنجم را به متن اصلی شما برای اطلاعات ضروری در آناتومی انسان تبدیل می‌کند. این جلد کاملاً تجدید نظر شده بر اطلاعات اصلی که دانشجویان پزشکی باید بدانند، در قالبی با دسترسی آسان و با محتوای چندرسانه‌ای اضافی برای تسهیل مطالعه مؤثر و تسلط بر مطالب تمرکز می‌کند. تیمی از نویسندگان خبره، انبوهی از تجربه‌های آموزشی و بالینی متنوع را به اشتراک می‌گذارند، که همگی با بیش از 1000 تصویر بدیع توسط تصویرگران مشهور ریچارد تیبیتس و پل ریچاردسون، که ویژگی‌های آناتومیک را با وضوح بی‌رقیب به تصویر می‌کشند، افزایش یافته است.

  . به شما کمک می‌کند تا کاربردهای عملی مفاهیم تشریحی را از طریق پوشش منحصر به فرد آناتومی سطح، تصاویر تشخیصی مرتبط و مطالعات موردی بالینی درک کنید.

  . شامل افزایش بازنمایی از گروه‌های جمعیتی متنوع در سراسر کشور، شامل طیف وسیع‌تری از رنگ‌های پوست و ملاحظات بالینی مهم مربوط به افراد تراجنسیتی و بین‌جنسیتی است.

  . آناتومی را به طور منطقی بر اساس ناحیه بدن ارائه می‌دهد، و همچنین فصل‌های کتاب الکترونیکی به روز شده را برای هر سیستم اصلی بدن برای تسهیل یادگیری از دیدگاه متفاوت.

  . شامل مطالب آنلاین جدید و بهبود یافته مانند سوالات خودارزیابی، موارد بالینی پزشکی و فیزیوتراپی، ابزار منحصربفرد آناتومی سطح تعاملی و غیره است.

  . محتوای بالینی کاملاً اصلاح شده و به‌روز شده از جمله جعبه‌ها، تصاویر و موارد مرتبط جدید در کلینیک را ارائه می‌کند که منعکس‌کننده آخرین پیشرفت‌های دیده‌شده در عمل بالینی است. . موارد بالینی جدید و به روز در کتاب الکترونیکی پیشرفته همراه گنجانده شده است.

  . دارای یک فصل به روز کتاب الکترونیکی نوروآناتومی است، بنابراین می‌توانید جنبه‌های کلیدی این موضوع چالش برانگیز را در زمینه آناتومی عمومی بیاموزید.

  . درک اعصاب پیچیده جمجمه را با یک نقشه بصری که توزیع و عملکرد عصب جمجمه را خلاصه می‌کند، بهبود می‌بخشد.

  . طرح‌های شماتیکی را برای ساختارها و موضوعات کلیدی در هر فصل ارائه می‌دهد، و یک رویکرد ساده و اضافی برای معرفی هر موضوع ارائه می‌دهد، ایده‌آل برای درک اولیه سریع و به عنوان راهنمای نقشه‌های آناتومی خودتان.

  . شما را قادر می سازد تا به سرعت مفاهیم اساسی هر فصل را با مرورهای مفهومی مرور کنید.


  فهرستی وارد نشده است میتوانید از مشاهده داخل کتاب استفاده کنید
  اولین نفری باشید که درباره ی این محصول نظر میدهید. ثبت نظر
  در حال بارگزاری...
  پرسش و پاسخ درباره این محصول شما میتوانید سوالات خودتان را درباره این محصول اینجا مطرح کنید. ثبت پرسش
  در حال بارگزاری...
  محمدجواد الهامی
  1402/11/10
  آیا این نسخه شامل مبحث "نوروآتاتومی" نیز هست؟
  مدیر سایت
  1402/11/10
  سلام، بله فصل آخر این کتاب که میشه بخش 9 کتاب میشه "نوروآتاتومی"
  در حال بارگزاری