آزمون‌های کنکور ارشد وزارت بهداشت MSE مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 2جلدی

بررسی کوتاه:

 • 1 آزمون‌های سال 1373تا 1400 با پاسخ تحلیلی و نکات تکمیلی
 • 2 مناسب برای شرکت در آزمون‌های استخدامی و کارشناسی ارشد
 • 3 مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
 • 4 مجموعه کاملی از سؤالات آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به‌ همراه پاسخ تشریحی
 • %15
  فروش ویژه
  502,800
  427,500 تومان برای شما
  سود شما از این خرید: 75,300 تومان
  موجود است
  ارسال به سراسر ایران
  گارانتی تعویض کالای معیوب
  مرور کتاب

  مروری در مورد این کتاب

  کتاب آزمون‌های کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 2جلدی، جلد اول تالیف دﮐﺘﺮ ﻣﺮﯾﻢ ﻏﯿﺎﺛﯽ ﭘﻮر، دﮐﺘﺮ ﻋﻠﯽ اﺑﻮﺗﺮاﺑﯽ، دﮐﺘﺮ ﺣﺴﻦ ﺣﻖ ﭘﺮﺳﺖ و دﮐﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪ ﺣﺎﺟﯽ زاده مجموعه کاملی از سؤالات آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به‌همراه پاسخ تشریحی، نکات تکمیلی و منابع سؤالات، از سال 1373 تا 1395 و جلد دوم تألیف مرضیه دولتشاه مجموعه کاملی از سؤالات آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به‌همراه پاسخ تشریحی، نکات تکمیلی و منابع سؤالات، از سال 1396 تا 1400، می‌باشد.

   به اعتقاد مولف، هر داوطلب برای شرکت در آزمون با سه مشکل اصلی روبروست:

  • دسترسی به منابع سؤالات
  • دسترسی به نمونه سؤالات جهت آشنایی با شیوه‌ی طرح سؤال
  • دسترسی به پاسخ صحیح سؤالات دوره‌های مختلف در قالب یک مجموعه‌ی واحد

  در خصوص مشکل اول باید گفت: در آزمون کارشناسی‌ارشد اگرچه منابع به‌طور رسمی اعلام می‌شود، اما آگاهی از اهمیت هر منبع در آزمون ، فقط با مراجعه به تعداد سؤالات طرح‌شده از آن کتاب، میسّر خواهد بود. در تدوین این مجموعه، تلاش شده است که منابع سؤالات با ذکر صفحه قید گردد تا داوطلبان را با موضوعات مورد توجه و علاقه‌ی طراحان سؤال در دوره‌های مختلف آشنا سازد. ضمن آنکه منابع سؤالات دوره‌های مختلف به طور جداگانه، در آخر کتاب نیز ارائه گردیده است. در خصوص مشکل دوم باید گفت: تا زمان تهیه‌ی چاپ قبلیِ این کتاب، دستیابی به نمونه سؤالات آزمون به‌طور کامل، جامع و به‌صورت یک مجموعه‌ی واحد، یکی از مشکلات اصلی داوطلبان بوده است که این معضل، مؤلفین کتاب را بر آن داشت تا قدم در راه رفع این مشکل گذارند. در رفع مشکل سوم، سعی بر آن شده است تا با تهیه‌ی پاسخ‌های تشریحی همراه با ذکر منبع، علاوه بر مشخص شدن پاسخ سؤالات، فرصت مرور مجدد مطلب نیز برای داوطلبان فراهم گردد؛ که البته به‌علت محدودیت در حجم کتاب، از ارایه‌ی پاسخ تشریحی برای سؤالات تکراری در دوره‌های مختلف، خودداری شده است.

  لازم به توضیح است که سؤال‌های ارایه‌شده در کتاب، دقیقاً همان سؤال‌های موجود در دفترچه‌ی آزمون بوده و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است. لذا این امکان وجود دارد که سؤال‌های نادرست، نامفهوم، دارای چند جواب صحیح و…، در این سؤالات مشاهده شود که در خصوص این‌گونه موارد تلاش شده در پاسخنامه توضیحات لازم به‌طور مشروح ارایه گردد. مطالعه کتاب آزمون‌های کنکور ارشد پزشکی، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی برای شرکت در آزمون‌های استخدامی و کارشناسی ارشد توصیه می گردد.

  لطفا جهت مشاهده و خرید جداگانه 2 جلد آزمون‌های کنکور ارشد وزارت بهداشت MSE مدیریت خدمات بهداشتی درمانی وارد لینک مربوط به آن شوید:

  آزمون‌های کنکور ارشد وزارت بهداشت مدیریت خدمات بهداشتی درمانی جلد اول

  آزمون‌های کنکور ارشد وزارت بهداشت مدیریت خدمات بهداشتی درمانی جلد دوم


  لازم به توضیح است آزمون‌های کنکور کارشناسی ارشد MSE شامل سوالات زبان انگلیسی نمی‌شود، در کنار این مجموعه کتاب درسنامه جامع زبان کنکور ارشد دکتر لزگی و بانک سوالات هدفمند زبان ارشد دکتر کیمیا مکمل مناسبی جهت آمادگی داوطلبان عزیز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می‌باشد.

  مشاهده و خرید کتاب درسنامه جامع زبان کنکور ارشد علوم پزشکی دکتر لزگی

  مشاهده و خرید کتابسته 2 جلدی بانک سوالات هدفمند زبان ارشد علوم پزشکی دکتر کیمیا


  فهرستی وارد نشده است میتوانید از مشاهده داخل کتاب استفاده کنید
  اولین نفری باشید که درباره ی این محصول نظر میدهید. ثبت نظر
  در حال بارگزاری...
  پرسش و پاسخ درباره این محصول شما میتوانید سوالات خودتان را درباره این محصول اینجا مطرح کنید. ثبت پرسش
  در حال بارگزاری...
  در حال بارگزاری